1990 yılında Windoor olarak ticarete başlayan firmamız, artan iş potansiyeli parelelinde, 1994 yılında şirketleşerek, ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Ağırlıklı olarak, İnşaat, İç mimari ve dekorasyon işleri ile iştigal etmektedir.  Firmamız geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine kalite öncelikli hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz; Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi olmak, teknolojik gelişimleri sürekli takip ederek kaliteli ve ekonomik ürün ve hizmet sunmaktır. Bunun için gerekli iş gücünü bünyemizde bulundurmak ve sizler için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamaya çalışmaktır.

Misyonumuz: Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenle sürekli tercih edilen, önerilen, değer yar atan ve müşteri istek ve haklarına saygılı bir şirket olmaktır.

İnşaat sektöründe uzmanlaşmış olan firmamız, İç mimari çözümlerinde de, PVC kapı ve pencere sistemleri, Cam balkon kapama sistemleri, zemin döşeme sistemleri, Alüminyum doğrama, İç mekan ara bölme sistemleri, Asma tavan sistemleri, Perde sistemleri, mutfak, banyo dolapları, sineklik, otomatik panjur, kepenk sistemleri ve burada sayamadığımız ürünlerle, her konuda sizlere kaliteli ve çok alternatifli çözümler sunmaktayız.

Güvenilir, kaliteli ve garantili ürün ve hizmetlerimizle, her zaman müşteri memnuniyeti amacında olan firmamız, her zaman sizlerin yanında olacaktır.

Saygılarımla,

Metin ERDAN
Genel Müdür

Referanslarımız